Номера на лагери на скоростната кутия и още нещо...

Само инфо, без празни приказки

Модератор: Spezov

Отговори
lekk
Регистриран: пон ное 06, 2017 4:15 pm

съб мар 10, 2018 2:21 pm

Здравейте, Братя!

Повтарям същата тема от другия форум с надеждата да получа отговор от fenabg . :D

Искам да попитам дали някои би могъл да ми каже какви са номерата на лагерите на скоростната кутия на двувалова Хонда ЦРХ д-серия. Знам че на диференциала са 80х40х18 , което по каталог отговаря на 6208. ....................Значи от чертежа в ръководството за Сивик ,ЦРХ -1990.

Позиция: 67- Лагер на "главния шафт";

Позиция: 44- Лагер на "главния шафт";

Позиция: 19- Лагер на "коунтър шафт", на БГ не зная как се наричат. Извинявам се!

Общо взето тези, които са радиално-съчмени, че такива има в момента на "Промо".

Ако ми кажете и номерата на останалите (ролковите) пак би ми било много полезно. Искам да си сменя вслагери като си ги набавя предварително, а не да отварям да меря и т.нат.

Освен това забелязах че "пружинната ми шайда" "Spring Washer"я няма , поз. 66. имам само "Thrust Washer"....Имам и кутия от д15б2, която още не е разглобена. Тя си е от оригиналния Двигател на моята кола. Бих ли могъл да ползвам нещо от нея да речем да сменя файналът от д15ката мисля че е 4.25, че този от ЦРХ доколото разбирам е 3,88 и 5тата също, къса е ....

Станаха повече въпросите :) и са мн специфични. Моля, помогнете!

Потребителски аватар
fenabg
Регистриран: пон мар 27, 2017 11:58 am

съб мар 17, 2018 10:57 pm

Ще ще звънни ми на телефона за въпроси ако имаш ,и после ще пишем двамата

lekk
Регистриран: пон ное 06, 2017 4:15 pm

вт мар 20, 2018 3:44 pm

Извън БГ съм на един кораб -танкер, интернета доста често е мираж ,иначе веднага бих за да довършим темата. Тука има голям склад с доста лагери и затова да използвам случая :D . Поздрави.

Отговори
  • Информация